Competition: P12 - Transportes Paulo Duarte | 2012-06-10 | 14:15 |
Article: 238.2.2 TABLE A AGAINST THE CLOCK | Speed: 350 m/min Height: 1,25 aprox. Total Prize: |
Classification | Name | Country | Horse | PTS1 | PTS2 | Time | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1º | Luis Atayde | POR | Sea Card TM | 0 | 0 | 27.70 | |
2º | Tiago Vasco Campos | POR | Fabolouse Cruising | 0 | 0 | 27.87 | |
3º | Nathalie Willems | BEL | Winner R | 0 | 0 | 28.24 | |
4º | Maria Couto Alves | POR | Dolores | 0 | 0 | 28.72 | |
5º | Duarte Bartolomeu | POR | Lidelio Marine | 0 | 0 | 29.63 | |
6º | Maria Couto Alves | POR | Rubina vom Eigen | 0 | 0 | 29.71 | |
7º | Lua Queiroz Pereira | POR | Must de Montsec | 0 | 0 | 30.79 | |
8º | Mafalda Gonçalo | POR | Iarco Douglas | 0 | 0 | 31.56 | |
9º | Marco Moreira Oliveira | POR | Medee de Lessac | 0 | 0 | 32.79 | |
10º | Nuno Tiago Gomes | POR | Picasso III | 0 | 0 | 33.66 | |
11º | Luis Filipe Fernandes | POR | Quilary de la Bastide | 0 | 0 | 35.63 | |
12º | Joao Pinto Almeida | POR | Zaniki W | 0 | 4 | 29.76 | |
13º | Marta Brandao | POR | Oscar de France | 0 | 4 | 30.12 | |
Ricardo Cabrera | POR | Coral Yar | 0 | 4 | 30.24 | ||
Jessica Roskilly | POR | Equisto van het Weidse Hof | 0 | 4 | 31.06 | ||
Ana Mello | POR | Angie 154 | 0 | 4 | 32.77 | ||
Francisco Jacome Vasques | POR | Orage des Garmins | 0 | 4 | 32.79 | ||
Ricardo Batalha | POR | Wilardo Uno | 0 | 8 | 33.51 | ||
Jose Cid Tavares | POR | Valentin | 0 | 23 | 46.19 | ||
Ines Horta Osorio | POR | Casilda | 0 | 28 | 51.41 | ||
Tomas Matos Nunes | POR | Zahara | 0 | EL | |||
Rodrigo Giesteira Almeida | POR | Ravel | 0 | EL | |||
Alfredo Hernandez Ortega | ESA | Grupo Prom Denas Corton de Reve | 0 | WD | |||
Sofia Guedes Alves | POR | Selocia M | 4 | ||||
Maria Teresa Teixeira | POR | Lambada XVIII | 4 | ||||
Sofia Guedes Alves | POR | X Saphira | 4 | ||||
Bernardo Posser Villar | POR | Zorba | 4 | ||||
Leonor Tavares Pinto | POR | Zamira | 4 | ||||
Marta Henriques Pereira | POR | Surprise | 4 | ||||
Bernardo Ladeira | POR | La Belletiere | 4 | ||||
Diana Pereira Coutinho | POR | Menthe du Fraigneau | 4 | ||||
Francisco Jacome Vasques | POR | Rimamenta Herovina | 4 | ||||
Jesus Torres | ESP | Grupo Prom Crack Z | 4 | ||||
Fernando Guinato Neto | BRA | Equilibre du Tilleul | 4 | ||||
Constança Almeida Fernandes | POR | Romy I | 4 | ||||
Juliana Aristizabal | COL | Unico | 4 | ||||
Bernardo Manuel Moniz da Maia | POR | Patner du Temple | 5 | ||||
Teresa Bourbon | POR | Jolisco For Ever | 8 | ||||
Teresa Bourbon | POR | Orphee de Champloue | 8 | ||||
Ana Mello | POR | Cockpit | 8 | ||||
Denise Lima Caçoilo | POR | Vanderbilt | 8 | ||||
Joao Pereira Coutinho | POR | Theodora 4 | 8 | ||||
Nuno Kol | POR | Extra de Semilly | 12 | ||||
Marta Brandao | POR | Erika van de Zuuthoeve | 12 | ||||
Antonio Carvalho Martins | POR | Arlon | 12 | ||||
Francisco Charola | POR | Champion | 13 | ||||
Marta Mendes Pires | POR | Vic | 15 | ||||
Vera Costa e Silva | POR | Uitblinker | EL | ||||
Jose Maria Godinho de Carvalho | POR | Hanska des Baumes | EL | ||||
Bruno Martins Costa | CAN | Oufkir Landai | EL | ||||
Ricardo Nogueira | POR | Shakira I | EL | ||||
Gastao Oliveira | Iris du Tilleul | EL |